عمومی

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز سعی کنید نسبت به همیشه زمان بیشتری را به خودتان و رسیدگی به ظاهرتان اختصاص دهید، حتی شاید بد نباشد در این مورد کمی زیاده روی کنید. شانه هایتان را صاف کرده و سرتان را بالا بگیرید و اجازه بدهید غرورتان در ظاهرتان نیز خودش را نشان بدهد. سعی کنید امروز هر کجا که رفتید باعث شادی و خوب شدن حال دیگران باشید و خیالتان راحت باشد که در انجام این کار موفق خواهید بود و خودتان هم حسابی خوش خواهید گذراند. اگر دیروز موضوعی باعث ناراحتی شما شده که کاری در ارتباط با آن از دستتان ساخته نیست امروز دست از فکر کردن به آن بردارید و ذهن خودتان را درگیر آنچه نمی توانید تغییر دهید نکنید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
برخی از مسائل و مشکلات خانوادگی که فکر می کرده اید مدت ها پیش حل شده اند امروز یک بار دیگر خودشان را نشان خواهند داد و این موضوع برای شما اصلا خوشایند نیست. با این وجود باید مواظب باشید که رفتار بدی از خودتان نشان ندهید و با کارها و حرف هایتان عزیزانتان را از خود آزرده نکنید. امروز اتفاقاتی برای شما پیش خواهند آمد که ثابت می کنند با کنترل احساسات خود می توانید خیلی چیزهای دیگر را نیز تحت کنترل دربیاورید. امروز انجام دادن کارها به روش های تازه ای که پیش از این امتحان نکرده اید حتی اگر در ابتدای امر با مشکلی همراه نباشد به نفعتان نخواهد بود، پس سعی کنید امروز هم با همان روش های قدیمی پیش بروید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما به این واقعیت شگفت انگیز پی خواهید برد که تمام شرایط لازم برای دست یابی به موفقیت را در اختیار دارید. بخت و اقبال به سراغ شما آمده و زمینه را برای رسیدن شما به توانگری و ثروت فراهم کرده است. زمینه سازی ها و تلاش هایتان بالاخره دارند به نتیجه می رسند! این نکته ی حیاتی را به یاد داشته باشید که هرچقدر بیشتر با خودتان کنار بیایید و خودتان را به همان صورتی که هستید بپذیرید بیشتر خواهید توانست با دیگران کنار بیایید و به تفاوت هایی که با شما دارند و نظرات و عقایدشان احترام بگذارید. خودتان را عاشقانه دوست داشته باشید، اما دچار خودشیفتگی و خودخواهی نشوید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
شما امروز خیلی سر حال تر از هر زمان دیگری در این چند وقت اخیر هستید. چه اتفاق سحرآمیزی ممکن است تمام سختی ها و مشکلات این چند هفته ی اخیر را از بین برده باشد؟ ذهن خودتان را با فکر کردن به اینکه چطور همه چیز به یکباره اینقدر خوب شده است درگیر نکنید و در آرامش از این آرامش خیال و رهایی از نگرانی هایتان لذت ببرید. امروز در زندگی عاطفی شما اتفاقات هیجان انگیزی رخ خواهند داد و موقعیت های خیلی خوبی سر راهتان قرار خواهند گرفت. اگر کسی را دوست داردی اما هنوز جسارت کافی برای بیان احساس خود را پیدا نکرده اید احتمال این که امروز فرصت خیلی خوبی برای ابراز احساسات خود پیدا کنید بسیار زیاد است.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز کارهایی در ارتباط با خانه و خانواده تان به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند. این کارها زیاد هم ضروری نیستند و فوریت چندانی ندارند، فقط چند تا کار مانند تمیز کردن خانه و نظافت کمدها هستند که شما پشت گوش انداخته اید و روی هم انباشته شده اند. سعی کنید برای انجام این کارها از بقیه ی اهل خانه هم کمک بگیرید و تمام فشارها و کارها را به تنهایی قبول نکنید. شما مسئولیت های دیگری هم دارید که به توجه شما نیاز دارند و اعضای خانواده هم باید در انجام این کارها وظیفه ی خود را به جا بیاورند. این که بخواهید تمام کارها را به تنهایی انجام دهید نه تنها عادلانه نیست، بلکه باعث عصبانیت شما و ایجاد بحث و درگیری خواهد شد.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
اگر می خواهید درکارتان پیشرفت کنید، باید با افراد بیشتری در ارتباط باشید. اگر چه این کار وقت زیادی از شما می گیرد اما در نهایت نتیجه رضایت بخشی برایتان خواهد داشت. اخیرا رفتارهای عجیب و غریبی از شریک زندگی تان می بینید که درکش نمی کنید. شاید بهتر باشد که به جای تمرکز روی آنها شرایط موجود را تغییر دهید. به عنوان مثال سرگرمی های جدیدی را به زندگی تان بیاورید تا روحیه هردویتان تغییر کند. خبری خوبی را از یکی از اعضای خانواده تان خواهید شنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
برای رسیدن به جایی تنها تلاش شما کافی نیست، از فردی که نزدیک تان است همراهی بخواهید.موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است آنقدر که روی رفتارتان نیز تاثیر گذاشته است. اگر این رویه را ادامه دهید، نظر مثبت دیگران را در مورد خودتان عوض خواهید کرد. بنابراین سعی کنید که آن را حل کنید.حرف هایتان را نخورید و آن را بلند به زبان بیاورید تا دیگران نیز از آنچه درون شما می گذرد، آگاه شوند و دست از پیش داروی در مورد شما بردارند. گذشته به زودی خبری خوش در مورد رابطه عاطفی تان خواهید شنید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز اتفاقات غیر منتظره ای در انتظارتان هستند که درست در زمانی که فکرش را هم نمی توانید بکنید شرایط را به نفع و یا به ضرر شما تغییر خواهند داد. اگر این اواخر اوضاع را با دقت کافی تحت نظر نگرفته باشید امروز باید خودتان را برای دردرسرهای احتمالی آماده کنید. یادتان باشد که اگر دیدید تلاش هایتان برای به نتیجه رسیدن از یک راه بی فایده هستند راه های دیگری را انتخاب کنید. امروز یک نفر که اعتماد چندانی به او ندارید با پیشنهادی وسوسه کننده به سراغ شما خواهد آمد. شما قبلا هم گول او را خورده اید، پس مواظب باشید از سوراخی که یک بار گزیده شده اید یک بار دیگر هم نیش نخورید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز اگر دیگران شما و کارهایتان را بلافاصله مورد تحسین و تایید قرار ندهند خیلی سریع ناراحت و دلخور خواهید شد. اما نباید خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت کنید زیرا پیش از به پایان رسیدن امروز تمام آن چه کرده اید دیده خواهد شد. امروز سعی نکنید خوشحالیتان را به دیگران وابسته کنید، به جای این که رضایت و شادی خود را به عکس العمل های دیگران وابسته کنید. روی پای خودتان بایستید و خودتان مایه شادی خود را فراهم کنید. شاید نتایج زیادی نگیرید ولی هر قطره از این موفقیت برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود. سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید و به تمام خواسته هایتان برسید. به جای دویدن حساب نشده به دنبال اهدافتان برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز عشق برای شما حالتی افسانه ای و آرمانی پیدا کرده است، خوشبختانه همزمان این فرصت دست داده تا زمان بیشتری را در کنار عشقتان بگذرانید و از مصاحبت با او لذت ببرید و احساس نزدیکی بیشتری بین شما به وجود بیاید. صمیمیت، علاقه و احترامی که بین شما دو نفر وجود دارد از نگاه اطرافیانتان نیز مخفی نخواهد ماند. آنچه این شرایط را لذت بخش تر می کند این است که این احساسات واقعی هستند و به احتمال زیاد تا مدت ها دوام خواهند آورد. شاید همین امروز به ازدواج با شخصی که دوست دارید فکر کنید. با این حال بهتر است فعلا این موضوع را مطرح نکنید و پیش از دادن این پیشنهاد به طرف مقابلتان مدتی دیگر هم دست نگه دارید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز پیام ها و تماس های تلفنی عجیبی دریافت خواهید کرد که هر چند به ظاهر کسی شماره را اشتباه گرفته است، یا به محض جواب دادن شما تلفن قطع می شود به نظرتان مشکوک هستند. شما ممکن است سر و صداهای عجیبی را هم از گوشه و کنار خانه تان بشنوید، اما در واقع هیچ چیز عجیب یا فراطبیعی در کار نیست و در واقع این ذهن خود شماست که دارد داستان پردازی می کند. به جای فکر کردن به این چیزها سر خودتان را با کارهایی که در انتظارتان هستند گرم نگه دارید و اگر کاری برای انجام دادن نداشته باشید هم بهتر است از خانه بیرون بروید و کمی با دوستان و خانواده تان خوش بگذرانید!

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۸ اسفند ۱۳۹۸
چند روزی ست منتظر پیغامی بوده اید، امروز آن را دریافت می کنید و نفسی راحت می کشید. اگر به خاطر مشکلی در روبه رو شدن با شریک زندگی تان دلهره دارید، با روحیه ای مثبت به سمت اش بروید آنوقت خواهید دید که چقدر همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. بر سر یک دو راهی ایستاده اید و نمی دانید که کدام راه را انتخاب کنید. لازم نیست که میان منطق و قلب یکی را انتخاب کنید، با تعادل در میان آنها بهترین راه را انتخاب خواهید کرد. دوستی اشتباهی مرتکب شده اما از آن پشیمان است، بهتر است که فرصت دوباره ای به او دهید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن