عمومی

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
شما به طور کلی تا جای ممکن از سیاست و بحث کردن در مورد آن فراری هستید، اما امروز ممکن است به طور ناخواسته در موقعیتی قرار بگیرید که مجبور شوید از یکی از دوستان و نظرات و حرف هایش حمایت کنید. این وضعیت درست بر خلاف خواسته ی قلبی شماست و تحمل این وضعیت را برای شما دشوار کرده است. قبل از این که حرفی بزنید و واکنشی نشان دهید کمی بیشتر فکر کنید. این شخص چه دوستتان باشد و چه نباشد نباید شما را وادار به انجام کاری کند که دلتان نمی خواهد و شما هم مجبور نیستید به خاطر رابطه ی دوستی که بین شما وجود دارد حرفی را بزنید که بر خلاف میلتان است و چهره ای متفاوت از آنچه در واقع هستید از شما به نمایش می گذارد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
یکی از دوستانتان امروز دچار افسردگی شده است و به صحبت کردن با شما و شاید حتی کمی مشورت نیاز داشته باشد. اگر این دوستتان برایتان عزیز است تا جایی که در توانتان است برای او وقت بگذارید، اما از کارهای شخصی خود غافل نشوید. امروز ممکن است در مسیر شما به سمت اهدافی که برایتان از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار هستند و مدت هاست در تلاش برای رسیدن به آنها بوده اید موانع و مشکلاتی به وجود بیایند و شما را به این فکر بیندازند که شاید هرگز نتوانید به هدف خود دست پیدا کنید. وقت خودتان را با افکار منفی و بیهوده هدر ندهید و به فکر راه حل برای مشکلتان باشید. این وضعیت موقتی است و مشکلتان حل خواهد شد، اما سرعت حل شدن آن به خودتان بستگی دارد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود و فرصت های جدید زیادی سر راهتان قرار خواهند گرفت که اگر از آنها به درستی استفاده کنید منافع مادی و معنوی بسیاری را برایتان به همراه خواهند داشت. اگر می خواهید نتیجه ی کارهایتان بهتر از آن چیزی شود که به طور معمول انجام می دهید به شما توصیه می کنیم که آنها را به صورت گروهی و با استفاده از کمک و همفکری دیگران به انجام برسانید. خودتان را با انرژی گروه هماهنگ کرده و حداکثر توانتان را به کار بگیرید تا در پایان روز ببینید که آنچه در آغاز غیر ممکن به نظر می رسیده است را به طور معجزه آسایی به بهترین نحو ممکن به انجام رسانده اید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
گاهی برای اینکه اوضاع را بهتر کنید لازم است که ابتدای راه بازگردید و همه چیز را از نو شروع کنید. چنین کاری ممکن است ناراحت کننده و اعصاب خرد کن باشد، اما اگر هدفتان این است که پایه ی محکمی بسازید و زندگی و آینده تان را روی آن بنا کنید تمام زحماتی که در این راه مجبور هستید بکشید ارزش نتیجه ای که در پایان به دست خواهید آورد را دارند. زیاد به سوابق کاری خود نبالید، شما باید پیشرفت کنید و آنچه در گذشته انجام داده اید ربط زیادی به آنچه الان باید انجام دهید ندارد. اگر نمی خواهید برای خودتان دردسر درست کنید بهتر است امروز زیاد در کار دیگران دخالت نکنید و تا جای ممکن سکوت اختیار کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
امروز شما احساس می کنید که کسی یا چیزی به عمد سعی دارد اوضاع را برای شما سخت کند. انگار هر چقدر که شما سعی می کنید کنترل اوضاع را در دست بگیرید یک چیزی پیدا می شود و زمام امور را از دستتان خارج می کند. در چنین شرایطی به شما توصیه می شود که تا جای ممکن از گرفتن تصمیمات مهم و یا تلاش برای آغاز کارها و پروژه های جدید خودداری کنید. سعی نکنید که دیگران را با خود همراه کرده و یا آنها را قانع به پذیرفتن نظرات خود کنید، به دیگران آزادی نظر بدهید و بگذارید هرکسی خودش موضعش را انتخاب کند. به خصوص در ارتباط با شخصی که دوست دارید باید احتیاط بیشتری داشته باشید و از زورگویی به شدت پرهیز کنید!

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
امروز به هیچ عنوان سعی نکنید دیگران را مجبور به پذیرش افکار و نظرات خود کنید؛ هر چه کمتر در این زمینه اصرار به خرج دهید خواهید دید اوضاع بهتر و بیشتر به نفع شما پیش خواهد رفت و دیگران در مقابل شما و حرف هایتان انعطاف پذیری بیشتری نشان خواهند داد. امروز رابطه عاطفی شما به توجه تمام و کمالتان نیاز دارد و باید هر کار دیگری را کنار گذاشته و اولویت اصلیتان را به آن بدهید. همه از اهمیت صحبت های رو در رو و صادقانه آگاه هستند و شما هم اگر می خواهید این وضعیت برای رابطه تان مشکل ساز نشود باید حتما این کار را در برنامه تان قرار دهید. خوشبختانه بخت با شما یار است و می توانید با کمی تلاش به این مشکل غلبه کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
اگر این اواخر به فکر بازگشت به درس و دانشگاه و گرفتن یک مدرک تحصیلی بالاتر بوده اید اکنون بهترین زمان برای آغاز این روند است. موفقیت و خوش شانسی به خواست خودتان و از طریق افزایش مهارت هایتان به سراغتان آمده اند و اگر اقدام های لازم را انجام دهید قطعا موفق خواهید بود. سفری کاری که مدت ها پیش قرار بوده انجام دهید بالاخره دارد فراهم می شود و موفقیت های بسیاری را نیز برای شما و تیمی که با آن کار می کنید به همراه خواهد داشت. امروز نگرانی هایی که در مورد مسائل مالی دارید ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و از این می ترسید که تا زمان دریافت حقوق بعدیتان مجبور به تحمل فشارهایی باشید، اما با کمی برنامه ریزی و بودجه بندی حتما موفق خواهید بود.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
امروز باید کمی به وابستگی بیش از حد خود به پول و مادیات فکر کنید. فکر نمی کنید شما بخش عمده ای از وقت با ارزش خود را با فکر کردن به پول و اینکه کجا می توانید آن را پیدا کنید سپری می کنید؟ شاید بهتر باشد به جای آنکه مدام به فکر راهی برای پیدا کردن پول بیشتر باشید کمی در خرج کردن پول هایی که دارید دقت کنید و برای خودتان بودجه ای تعیین کرده و بر اساس آن خرج کنید. با این کار مسلما فشار و استرس کمتری را هم تحمل خواهید کرد. امروز روزی فوق العاده برای شروع دوستی های تازه است؛ شما هیچ تغییری نکرده اید، اما ناگهان در چشم دیگران جذابیتی بیشتر یافته اید. این می تواند برای مجردها فرصتی فوق العاده باشد.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
حتی اگر خبرهای بدی شنیده اید، خودتان را نبازید و تسلیم فکر و خیال خود نشوید. به فکر آینده باشید و برای آن برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. همکاری با دیگران می توانند در پیشرفت شما تاثیر زیادی داشته باشند. اگر با عشق زندگی تان به مشکل برخورده اید، به جای سکوت کردن، با شجاعت احساسات و حرف های خود را بیان کنید و گرنه او همچنان به رفتارهای آزار دهنده خود ادامه خواهد داد. آنچه اولویت دارید شما و خواسته هایتان هستید پس از انها کوتاه نیایید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
دوستی از راه دور خبر خوبی را به گوش تان خواهد رساند. این خبر به طور ناگهانی مسیر زندگی شما را تغییر می دهد و در شرایطی قرار می گیرید که نه تنها تجربه های جدید، بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد. بهتر است که این خبر را فعلا جایی بروز ندهید تا اقدامات لازم را در مورد آن انجام دهید. زمان آن است که از بودن با شریک زندگی تان نهایت لذت را ببرید. اگر در موردی خاص شک دارید، بهتر است که به زمان تکیه کنید تا همه چیز را به شما نشان دهد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
امروز در برخورد با فردی که با او قرار دارید، کمی احتیاط کنید زیرا او کم حرف وم حساس است و ممکن است که از حرف های شما دلگیر شود. زمان خوبی برای شوخی نیست. هر چه جدی تر باشید بهتر است. نسبت به موضوعی خیلی استرس دارید و برای آن وقت می گذارید. این فشار و مسئولیت زیاد باعث شده که احساس خستگی یا حتی ناتوانی کنید. بهتر است بیش از این ادامه ندهید و برای حل برخی مسائلی که انرژی زیادی از شما می گیرند، راه حل دیگری بیاندیشید. برای یک تصمیم گیری مهم، به ندای قلبتان گوش دهید که راه درست را به شما نشان می دهد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۹ بهمن ۱۳۹۸
امروز شما ایده های خیلی جالبی در سر دارید که دلتان می خواهد هر چه سریعتر آنها را با اطرافیانتان در میان بگذارید. واکنش ها در برابر حرف های شما کاملا متفاوت هستند؛ بعضی از آنها فکر می کنند که شما نابغه هستید و بعضی دیگر هم معتقدند که شما عقلتان را از دست داده اید. به هر حال مهم نیست، شما موظف نیستید نظرات دیگران را عوض کنید. پیش از آن که نظرات دیگران را در مورد ایده هایتان جویا شوید به اندازه ی کافی برای فکر کردن به آنها وقت بدهید. امروز شما احساس می کنید شخصی که دوستش دارید نسبت به شما بی تفاوت نیست و او هم دوستتان دارد، اجازه ندهید منفی بافی هایتان شما را دچار تردید کنند.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن