عمومی

فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۹ تیر ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
احساس می کنید هیچ چیز در اراده شما نیست. نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی همه چیز همان طور که شما می خواهید پیش می رود. اگر از کاری که در حال انجام آن هستید راضی نیستید، همین حالا آن را عوض کنید یا اگر افرادی اطراف تان هستند که شما را آزار می دهند، از آنها دوری کنید و در جمع های دیگری حضور یابید. اما این را هم یادتان باشد که شرایط نامطلوب زندگی خود را گردن دیگران نیاندازید. هر کسی مسئول کارهای خودش است. آنچه در چنین روزی باید به آن توجه کنید، تمرکز روی کارهایتان است. به زودی تغییری بزرگ در زندگی تان ایجاد می شود که لبخند را بر لبانتان می نشاند.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
امروز ایمانی که به اعتقادات خود دارید آنقدر محکم است که نمی توانید کارهایتان را از عقاید خود جدا کنید و آماده هستید تا بر اساس ایمان محکم خود دست به هر کاری که در جهت آن باشد بزنید. بهتر است مواظب باشید متعصبانه رفتار نکنید و نسبت به نظرات مخالف با ذهنی باز رفتار کنید تا دچار اشتباه و سرخوردگی نشوید. اگر موقعیتی پیش آمد که باعث عصبانیت شما شد به جای آن که داد و قال به راه بیندازید سعی کنید نفس عمیق کشیده، تا ده بشمارید و به این فکر کنید که آیا این مسئله تا یک سال دیگر هم اهمیت خواهد داشت؟ اگر با استفاده از این روش خشم خود را مهار کنید تا آخر شب خواهید دید که بیهوده تا این حد عصبانی شده بودید.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
شما فرد ایده آلیستی هستید که همیشه دوست دارید ثابت کنید که برنده و بهترین هستید اما مراقب باشید زیرا غرور بی جا موجب شکست می شود. گاهی لازم است که دوستانه در کنار دیگران قدم بزنید. فردی پیشنهادی به شما داده که متعجب تان کرده است. برای جواب دادن به او بهتر است که با خانواده یا دوستان مورد اعتمادتان مشورت کنید. اگر به فکر خرید چیزی هستید، امروز زمان خوبی برای آن است. درنگ نکید که به ضررتان تمام خواهد شد.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
امروز پس از مدت ها مس فهمید که چقدر راه برای موفقیت وجود دارد. شما فردی هستید که برای کارهای بزرگ ساخته شده اید، پس خودتان را دست کم نگیرید. امروز فردی را ملاقات خواهید کرد که می تواند تغییرات بزرگی در زندگی شما ایجاد کند، خودتان را برای یک گفتگوی جدی آماده کنید. اگر می خواهید حال و هوایتان تغییر کند، دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید. به عنوان مثال یک میز را به عکس های خانوادگی اختصاص دهید، این کار نه تنها هزینه زیادی نمی خواهد بلکه در زیبایی خانه شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
امروز شما مجبور خواهید بود چه در خانه و چه در محل کارتان توجه خود را بین افراد زیادی تقسیم کنید. شما می خواهید همه را خوشحال و راضی نگه دارید و همین می تواند باعث شود که خودتان گیج، سردرگم و حتی ناراحت باشید. این وضعیت می تواند باعث عصبی شدن شما شود، پس به جای اینکه خودتان را دیوانه کنید توجه خود را روی افراد و کارهای مهمتر متمرکز کنید. آنهایی که مهم هستند و واقعا دوستتان دارند ترجیح می دهند شما به جای اینکه خودتان را با رسیدگی به کارها و نیازهای آنها خسته کنید از زندگیتان لذت ببرید. حالا که بعد از یک هفته ی طولانی بالاخره آخر هفته از راه رسیده است از آن لذت ببرید.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
شما روزهایی پر از فعالیت های اجتماعی مختلف را پشت سر هم گذاشته و با افراد زیادی آشنا شده اید. حالا دیگر وقت آن رسیده است که روابطی که به تازگی برقرار کرده اید را مورد بررسی قرار دهید و از خودتان بپرسی که آیا از افرادی که شناخته اید خوشتان می آید. شما معمولا می توانید خیلی خوب از روابطی که دارید استفاده کنید، اما شاید به دلیلی که خودتان هم نمی دانید چیست هنوز نتوانسته باشید سیاست خود را به خوبی به کار بگیرید. از این وقفه ای که به وجود آمده است استفاده کنید و در خلوت خودتان نفسی تازه کنید. امروز می توانید به درک تازه ای از موقعیت فعلی خود و اینکه فردا کجا می خواهید باشید برسید.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
در روابط شخصی شما چه دارد می گذرد؟ به نظر می رسد که شما دارید به دنبال دلیلی برای بحث و دعوا می گردید. دلیل این ناراحتی شما این نیست که یک نفر سعی کرده است شما را در درجه ی دوم اهمیت قرار داده و مقام رهبری را از شما بگیرد؟! شاید بهتر باشد به جای دعوا راه انداختن به دنبال راهی برای پیدا کردن تفاهم و زمینه های مشترک باشید. امروز در زمینه روابط عاطفی بسیار خوش شانس هستید، تا جایی که می توانید از این فرصت استفاده کنید؛ اگر مجرد هستید به کسی که دوست دارید ابراز علاقه کنید و اگر متاهل هستید هم برای رابطه تان وقت بگذارید و آتش عشق را دوباره در وجود خودتان زنده کنید.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
امروز وقتی پای مسائل احساسی و عاشقانه به میان می آیید انتظار نداشته باشید که دیگران زیاد احساساتی شوند. دیگران در دنیای کوچک خودشان غرق شده اند و سرشان با مسائل خودشان گرم است. ارتباط برقرار کردن با آنها و درک رفتارهایشان ممکن است برای شما سخت باشد. این که بخواهید آن ها را با دیدگاه خودتان هماهنگ کنید اگر غیر ممکن نباشد بسیار دشوار است و ارزش این همه زحمتی که لازم است بکشید را ندارد. امروز ممکن است به طور ناگهانی یک سفر کاری برایتان پیش بیاید که مجبور هستید بروید ولی برای شما چندان خوشایند نیست، چرا که شما را از عشقتان دور می کند. با تماس های تلفنی هم می توانید خودتان را نزدیک به او حس کنید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
احساس می کنید که هیچ پیشرفتی در کار ندارید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی فرصت های جدیدی پیش پایتان قرار می گیرد. در حال حاضر بهتر است نسبت به خرج کردن پول خود محتاط تر باشید تا همه چیز به شرایط قبلی خود باز گردد. از موضوعی نگران هستید اما بدانید که غصه آینده را خوردن تنها لذت حال را از شما خواهد گرفت. دوستی که مدت ها از او خبر نداشته اید به زودی به سمت تان باز خواهد گشت. بهتر است اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

فال متولدین دی


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
چرا جنگی که می دانید در آن برنده نخواهید بود را ادامه می دهید؟! چرا خودتان و دیگران را گول می زنید و در حالی که می دانید در لبه ی پرتگاه قرار گرفته اید و هر لحظه ممکن است سقوط کنید، طوری رفتار می کنید که انگار کنترل همه چیز را در دست دارید و جواب همه ی سؤال ها در دست های شما قرار دارند. شاید بهتر باشد برای نجات خودتان هم که شده است به جای جنگیدن تسلیم شوید. تغییران جزئی که در وضعیت مالی شما به وجود آمده اند روزتان را خواهند ساخت. شاید حتی بتوانید به بازار بروید و چیزی که قصد خریدن آن را داشته اید اما به خاطر کافی نبودن بودجه تان از خرید آن منصرف شده بوده اید را با خیال راحت بخرید.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
سعی کنید هر از گاهی کارهایتان را با روشی متفاوت انجام دهید و راه های تازه را امتحان کنید تا هم دانش و درک خود را افزایش داده و هم افق های پیش رویتان را گسترش دهید. شرایط کیهانی موجود هم زمینه ی لازم برای انجام این کار را فراهم کرده و خلاقیت بالایی در اختیار شما قرار گرفته است. سعی کنید کارهایی انجام دهید که تا به حال حتی امتحان هم نکرده بوده اید. به جاهای جدید بروید، یا میز کارتان را جابجا کنید تا زاویه دیدتان تغییر پیدا کند. با انجام این کارها می توانید چیزهای جدیدی در مورد خودتان و دنیای اطرافتان کشف کنید. شاید بتوانید از این فرصت استفاده کرده و رابطه ی عاطفیتان را از زاویه ی جدیدی مورد بررسی قرار دهید.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۹
امروز فرصتی برای شما فراهم می شود تا نگاهتان را به اطرافتان تغییر دهید. این اتفاق شما را نسبت به آینده امیدوار می کند و انرژی وافری به شما می بخشد. مهم نیست تا به حال چه می کردید اما از حالا به بعد به سمت دیگری جذب می شوید. شاید این فرصت هدیه ای از طرف خدا به شما باشد پس به ندای قلب خود گوش دهید و دنبال حرف دلتان باشید. شما از چنین روزی که معشوقه تان نسبت به شما سرد شده است، متنفرید. گویی دیواری بین شما کشیده شده اما بهتر است او را کمی تنها بگذارید. او پس از مدت کوتاهی دوباره به سمت شما باز خواهد گشتمنبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن