عمومی

فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز از شما خواسته می شود کمی اضافه کاری انجام داده و یا به جای یکی دیگر از همکارانتان برخی وظایفش را انجام دهید و این از آن کارهایی است که اصلا دلتان نمی خواهد انجام دهید. یک برنامه ریزی مؤثر و حساب شده لازم است تا بتوانید به این کارهای پیش بینی نشده نیز رسیدگی کنید. در رابطه با این موضوع اصلا عکس العمل های احساساتی بروز ندهید، چرا که این می تواند نشان دهنده ضعف شما باشد و بر آینده کاری شما تأثیر منفی بگذارد. بهتر است برای این که کارتان راحتتر شود تقسیم وظایف کرده و کارها را به صورت گروهی انجام دهید. در روابط عاطفی شما تغییرات مثبتی به وجود خواهند آمد و به عشقتان احساس نزدیکی بیشتری خواهید کرد.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز با افرادی در تماس خواهید بود که افکارشان بر شما تاثیرگذار خواهد بود. پس از شنیدن صحبت های آنها از این رو به آن رو شوید و دوست دارید که تجربه های جدید را امتحان کنید. اگر امروز زمان اضافی داشتید، کمی بیشتر از روزهای دیگر استراحت کنید تا فردا انرژی لازم را برای شلوغی هایی که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید، داشته باشید. در عشق جسارت بیشتری به خرج دهید. در این صورت خواهید دید که علاقه شریک زندگی تان به شما چقدر بیشتر خواهد شد.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
اگر چه شرایط آنطور که شما فکر می کنید، نیست اما سعی کنید که امروز مثبت اندیش باشید. از فرصت های جدیدی که پیش پای شما قرار می گیرد اما تاکنون نادیده می گرفتید، استفاده کنید. اگر چه پیشنهادهایی که به شما می شود در نگاه اول جذاب به نظر می رسند اما بهتر است در انتخاب تصمیمات خود عجول نباشید و با فکر عمل کنید. از برداشتن لقمه های بزرگ تر از دهان تان نیز خودداری کنید زیرا تنها انرژی شما را می گیرد بی آنکه هیچ نتیجه ای برایتان به همراه داشته باشد. سعی کنید امروز از بحث کردن با شریک زندگی تان به شدت خودداری کنید زیرا عواقب خوبی را به همراه نخواهد داشت.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
احتمالا تغییراتی که در خانه ی شما دارند به وجود می آیند امروز باعث آشفتگی و عصبانیت بعضی از اعضای خانواده خواهند شد. شاید دارید نقل مکان می کنید و یا مشغول انجام برخی تعمیرات یا بازسازی خانه تان هستید. بهم ریختگی و شرایط آشفته ای که در خانه به وجود آمده اعصاب همه را به هم ریخته است، اگر می توانید کمک کنید تا این کار هر چه سریعتر انجام شود و هم خودتان و هم اطرافیانتان به آرامش برسید. وقتی این کارها انجام شوند همه می توانند به اعصاب خود مسلط شده و به این فکر کنند که باقی مانده ی روز تعطیل را چطور بگذرانند تا خستگی ناشی از این کارها و بی نظمی ها را از تن به در کنند.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
قرار است که شما به یک سفر بروید و با هیجان زیادی در انتظار آغاز این مسافرت هستید، اما هنوز هماهنگی های لازم انجام نشده اند و یا شما هنوز در جریان آنها قرار نگرفته اید. بهتر است که اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند، زیرا در غیر این صورت ممکن است برنامه سفرتان به کل به هم ریخته و یا آن طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش نرود. با افرادی که اطلاعات کافی در اختیار دارند ارتباط برقرار کنید و سعی کنید تمام جزئیات لازم را از آنها بپرسید. در حالی که فکر می کنید رابطه عاطفیتان امروز درست همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش خواهد رفت، کوچکترین اختلاف نظر بین شما و عشقتان می تواند زمینه ساز دعوا شود. حواستان را خوب جمع کنید!

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
شما توانایی دارید. پس چرا از آن استفاده بهتری نمی کنید؟ شاید امروز وقت آن است که بر ترس هایتان غلبه کنید و قدم اول را بردارید. هیچوقت برای شروع دیر نیست. مطمئن باشید که اگر در زمینه ای که به آن علاقه دارید قدم بگذارید، موفقیت شما از اینجایی که ایستاده اید نیز بیشتر خواهد بود. اگر مجرد هستید به زودی فردی در مسیرتان قرار می گیرد و آنقدر رابطه شما عمیق می شود که انگار سالیان سال است یکدیگر را می شناختید.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز موقعیت های خوبی برای ماجراجویی برای شما فراهم خواهد شد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر کارها و چیزهای کوچکی که اهمیت چندانی ندارند نکنید و از فرصت های به دست آمده استفاده کنید. سعی کنید زاویه دید گسترده ای داشته باشید، دنیای عظیمی پیش رویتان است که باید آن را کشف کنید. امروز غافل گیری هایی در انتظارتان خواهند بود، خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. حتی اگر همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می رسد هم احتیاط کردن و استفاده از عقل سلیم را فراموش نکنید و اطلاعات کافی در مورد قدم هایی که می خواهید بردارید کسب کنید. با قدم های کوتاه پیش بروید و همیشه تعادل را رعایت کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز با دور و بری هایتان ارتباط برقرار کنید، با زنی که در صف پشت سرتان ایستاده است صحبت کنید و سر حرف زدن را با شخصی که در تاکسی بغل دستتان نشسته است باز کنید. شاید عجیب و غیر منطقی به نظر برسد اما این شخص حرف هایی به شما خواهد زد که می توانند زندگیتان را برای همیشه تغییر دهند. البته این را هم در نظر داشته باشید که خود شما هم می توانید امروز با حرف هایتان چنین نقشی در زندگی اطرافیانتان داشته باشید، پس دهانتان را بی موقع باز نکنید و حرف های بیهوده هم نزنید! به اهمیت کلماتی که به کار می برید فکر کنید. روابط بین انسان ها می توانند نقش مهمی در تغییر دنیای اطرافمان داشته باشد.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
شما شخصیت قوی و خلاقانه ای دارید که به جای جر و بحث با دیگران می توانید آنها را به بهترین و موترین شکل به کار گیرید. امروز هیچ گزینه ای جز قدم گذاشتن در راهی که نسبت به آن آگاهید، ندارید. شاید این همان راهی است که قبلا رفته اید اما بهتر است بار دیگر تلاش کنید. از تصمیمی که می گیرید، پشیمان نخواهید شد زیرا نتیجه آن بهتر از آنچه فکرش را بکنید است. به زودی پیشنهادی به شما می شود که بهتر است قبل از قبول کردن آن خوب در موردش تحقیق کنید. اگر با فکر جلو روید آینده درخشانی در انتظارتان خواهد بود.

فال متولدین دی


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز کمی به حساب و کتاب هایتان بپردازید و برای ماهی که در پیش دارید برنامه ریزی و بودجه بندی کنید. شاید امیدوار باشید که بتوانید رابطه ای دوستانه را به رابطه ای عمیق تر و جدیتر تبدیل کنید، ولی هر بار که می خواهید بحث را به جایی که خودتان می خواهید بکشید طرف مقابلتان موضوع را عوض کرده و راجع به چیزهای بی ربط حرف می زند و طفره می رود. هر چند در حال حاضر خیلی به این که بتوانید به مقصودتان برسید امیدوار هستید و نگرش مثبتی به این جریان دارید، باید در نظر داشته باشید که با اصرار کردن تنها خودتان را از چشم طرف مقابل می اندازید. بر عکس آنچه فکر می کنید اگر دست از تقلا کردن بردارید نتایج بهتری به دست خواهید آورد.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز شاید به این نتیجه برسید که باید تغییراتی در اهداف بلند مدت خود ایجاد کنید، زیرا به این نتیجه رسیده اید که برخی از فرضیات اولیه تان اشتباه بوده اند. خوشبختانه قدرت ذهن و خیالتان دارد به سرعت کار می کند و ایده های جدید به سرعت برق به ذهنتان می رسند. حتی اگر اینطور به نظر برسد که اوضاع به نفعتان نیست، شما برای هر چالشی آماده اید، اما عملی کردن این ایده ها به آن سادگی ها که فکر می کنید هم نخواهد بود. امروز در محل کارتان یک روز معمولی نخواهد بود و ممکن است درگیری هایی در انتظارتان باشند. شما نمی توانید با همه بجنگید، به همین خاطر هم باید نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز سرتان را بالا بگیرید و به اطراف نگاهی بیاندازید. شما مدت هاست غرق کار خود شدید و از اطرافتان غافل مانده اید. مسیر واحدی را برای خود انتخاب کرده اید و به دیگر انتخاب های زندگی تان هیچ توجهی ندارید. پیشنهادهای زیادی پیش رویتان است و اگر دامنه کاری تان را وسیع تر کنید، مطمئنا موفقیت های شما نیز بیشتر خواهد شد. این روزها زمان بیشتری را با خانواده تان سپری کنید زیرا آنها شرایط سختی را می گذراند و به حضور شما احتیاج دارند.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن