عمومی

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۹ مهر ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
امروز برای شما کمی گیج کننده است. دلتان می خواهد دست به کار شده و برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را عملی کنید، اما بخشی از اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار ندارید و همین تصمیم گیری را برای شما دشوار کرده است. شاید بهتر باشد تصمیم گیری در این مورد را به روز دیگری موکول کرده و امروز کمی به خودتان استراحت بدهید. امروز بیان نکردن تمام افکاری که به ذهنتان می آیند ایده خیلی خوبی می تواند باشد، زیرا این کار باعث خواهد شد که دیگران بی آنکه اطلاعات کافی داشته باشند در مورد شما قضاوت و نتیجه گیری کنند. از طرفی هم دیگران علاقه چندانی به سر و کله زدن با شما در مورد تضادهای درونی و احساسات حل نشده تان ندارند.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
امروز درس مهمی برای شما دارد و آن هم این است که احساسات از قدرت فوق العاده ای برخوردار هستند که باید متوجهش باشید و به آن احترام بگذارید. احساسات خود را دست کم نگیرید و نسبت به آنها بی تفاوت نباشید، برعکس، با تمام وجود آنها را در آغوش گرفته و به آنها احترام بگذارید. وقتی توجه کافی را به احساس خود داشته باشید در کمال تعجب خواهید دید که مغزتان هم بهتر کار می کند و تصمیمات و کارهایتان منطقی تر و آگاهانه تر می شوند. امروز روزی فوق العاده برای خندیدن و عشق ورزیدن است. اجازه ندهید مسائل کوچکی که در خانه به وجود می آیند فضای خانه را متشنج کنند و هر بحث و دعوایی را پیش از آن که بالا بگیرد رها کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
امروز شما زیاد از ظاهر و قیافه ی خود راضی نیستید و به دنبال راهی برای برطرف کردن ایرادهای ظاهری خود هستید. این کار به احتمال زیاد بدترین راه حلی است که می توانید برای این مشکل خود پیدا کتید و حتی در صورتی که سراغ عمل های زیبایی بروید هم نتیجه ای که به دست می آورید مطمئنا برایتان رضایت بخش نخواهد بود. به جای اینکه خودتان را به دست تیغ جراحی بسپارید بهتر است به دنبال راهی برای پذیرش خودتان به همین صورتی که هستید بگردید. مشکل شما هر چیزی که باشد، اگر یاد نگیرید خودتان را به همین شکلی که هستید دوست داشته باشید، هر چقدر هم که تغییر کنید همیشه موفق خواهید شد ایرادی در ظاهر و قیافه ی خودتان پیدا کنید .

فال متولدین تیر

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
قدر دوستان یکرنگ خود را بدانید. این روزها حسودان و افرادی که می خواهند از شما سواستفاده کنند زیادند، بنابراین حواس تان را بیشتر جمع کنید. اگر به فکر تغییر بزرگی در زندگی تان هستید، کمی دیگر هم صبر کنید تا فکرتان کاملا پخته شود و هیچ شک و تردیدی در مورد آن نداشته باشید. دوستی با شما تماس می گیرد و از شما می خواهد تا برای او کاری انجام دهید. در انجام آن درنگ نکنید زیرا شما نیز روزی به او احتیاج پیدا خواهید کرد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
امروز صدایی از درونتان دارد به شما هشدار می دهد که از سرعت خود بکاهید. به نفعتان است که به این صدا گوش کنید و کمی از سرعتتان بکاهید، یا حتی خودتان را کنار کشیده و کنترل اوضاع را به یک نفر دیگر بسپارید. امروز بهتر است که روی مسائل شخصی و خانوادگیتان تمرکز کنید و اگر بین عزیزانتان مشکلی وجود دارد سعی کنید آن را حل کرده و از یک دعوای قریب الوقوع جلوگیری کنید. یک فرصت کاری جدید و یا موقعیت بهتری در محل کار فعلیتان دارد برای شما فراهم می شود که شما بهترین گزینه ی ممکن برای آن هستید. شرایط کیهانی موجود نیز دارد شما را با اعتماد به نفس و قدرت بدنی لازم برای این موقعیت تجهیز می کند.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
آیا قصد این را دارید که کسب و کار مساقلی برای خودتان راه اندازی کنید؟ باید این را در نظر بگیرید که اگر کار مستقلی داشته باشید و برای کسی کار نکنید هم لزوما به این معنا نخواهد بود که وقت آزاد بیشتری خواهید داشت. البته که خودتان رئیس خودتان خواهید بود، اما مسئولیت ها و وظایفتان نیز چند برابر خواهند شد و راه فراری هم برای خودتان باقی نخواهید گذاشت زیرا همه چیز به شما بستگی خواهد داشت. بهتر است قبل از هر تصمیمی خوب فکر کرده و همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید. رویاهایی که شما در سر دارید در واقعیت به آن راحتی و زیبایی که فکر می کنید نخواهند بود.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
شما همیشه ترجیح می دهید که خودتان به تنهایی کارهایتان را انجام دهید و زیاد روی کمک دیگران حسابی باز نمی کنید، اما امروز اوضاع فرق کرده است و بدتان نمی آید که یک نفر پیدا شود و به شما در حل مشکلات و یا انجام کارهایتان کمک کند. اگر خوب نگاه کنید خواهید دید که افراد مورد اعتماد زیادی در اطرافتان هستند که می توانید در این زمینه به آنها اعتماد کنید. امروز این طور به نظر می رسد که کارها آن طوری که شما دلتان می خواهد پیش نمی روند. شاید نشانه ای برایتان فرستاده شده است تا به شما بگوید که یک جای نقشه ها و برنامه هایتان ایراد دارد و باید یک بار دیگر آنها را با دقت بیشتری از نظر بگذرانید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
شما همیشه به هنر علاقمند بوده اید، اما حالا می خواهید به این علاقه ی خود توجه بیشتری کنید و دیگر رفتن به یک نمایشگاه هنری یا تماشای یک نمایش خوب راضیتان نمی کند. شما می خواهید خودتان دست به کار شوید و اثری را خلق کنید، پس چرا در یک کلاس هنری ثبت نام نمی کنید و یا سعی نمی کنید استعدادهایتان را در خانه و بدون کمک گرفتن از دیگران شکوفا کنید؟! امروز از هر فرصتی برای عمق و معنا بخشیدن هر چه بیشتر به رابطه عاطفیتان استفاده کنید. شما عشق را با عمقی بی سابقه در تمام وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد هر چه بیشتر به عشقتان نزدیک شوید؛ یک مکالمه صادقانه و از صمیم قلب می تواند به استحکام بیشتر رابطه تان کمک کند.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
امروز خودتان را آزاد بگذارید و از خوشی های کوچک زندگی لذت ببرید. حتی یک پیاده روی هم می تواند در روحیه شما تاثیر مثبتی بگذارد. به عنوان مثال درخت ها را به چشم یک اثر هنری ببینید و از رنگ های جیغ اطراف تان به وجد آیید. اکثر اوقات آنچه شما بی اهمیت از کنارشان می گذرید، می توانند بهترین درس های زندگی را به شما دهند. در رابطه عاطفی تان بی منطق عمل کرده اید و حتی ممکن است برای این کار از سمت دیگران سرزنش شوید. بهترین کار این است که با قلب تان پیش روید و هر چه زودتر دل دیگران را به دست آورید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
به دلیل موفقیت اخیرتان، شما قوی تر و با اعتماد به نفس تر از قبل شده اید. اما سعی کنید که از تکبر و غرور دور بمانید زیرا اطرافیانتان را از دست می دهید. شما در هر شرایطی به حمایت دیگران نیاز دارید، بنابراین خوشرویی و انعطاف پذیری کلید موفقیت شما در چنین روزی است. اگر چه اخیرا با شریک زندگی تان دچار مشکل شده اید اما از این به بعد روابط عاطفی تان گرم تر و بهتر از سابق خواهد شد. امروز روزی است که باید خدا را بابت آن شکر کنید. بعدازظهر خود را بیرون از خانه بگذرانید و از انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، استفاده کنید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
کاری را شروع کرده اید اما آنطور که انتظارش را داشته اید پیشرفتی حاصل نشده است. نگران نباشید شما با انگیزه بالایی که دارید به زودی می توانید آن را به جای قابل قبولی برسانید. رابطه عاطفی شما در مرحله خوبی به سر می برد، دست از نگرانی های بی مورد بردارید و از تک تک لحظات تان نهایت لذت را ببرید. فعالیت های اجتماعی در چنین روزی می تواند مناسب حال و روزتان باشد. اگر مجرد هستید، در همین گروه ها، شریک زندگی تان را پیدا می کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۹ مهر ۱۳۹۹
امروز حواستان به دور و برتان باشد زیرا یک نفر در اطرافتان هست که به توجه ویژه ی شما نیاز دارد. خوشبختانه در حال حاضر شما با احساسات خود رابطه ی خیلی بهتری دارید و به همین دلیل هم خیلی راحت تر و بهتر احساسات دیگران را هم درک می کنید و می توانید توجه مورد نیازشان را به آنها بدهید. شما این فرصت را هم خواهید داشت که تغییرات پایانی را در کارهایی که این اواخر مشغول به انجام آنها بوده اید بدهید و بهترین عملکردی که از دستتان بر می آید را از خود نشان بدهید. با به پایان رساندن کارهایتان به خاطر نظم و دقتی که در انجام آنها دارید حتی وقت آزاد برای استراحت و معاشرت با دوستانتان را هم خواهید داشت.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن