خواص قرآنی سوره تبارکدانستنی های دینیدرمان آلرژی با قرآندرمان با قرآندرمان تنگی نفس با قرآنسایت تفریحیسایت سرگرمیسوره تبارکسوره فرقانفواید خواندن سوره تبارکفواید خواندن سوره فرقانفواید خواندن سوره فرقان (تبارك)مذهبی

فواید خواندن سوره فرقان (تبارك) – مذهبی


امروز با بخش مذهبی سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا با فواید خواندن سوره فرقان (تبارك) و درمان قرآنی آسم و آلرژی آشنا شوید.

فواید خواندن سوره فرقان (تبارك) - مذهبی

١ – بهذا الإسناد عن الحسن عن سيف بن عميره عن اسحق بن عمار عن ابی الحسن (ع)  قال : يا ابن عمار لاتدع قرائة سورة «تبارک الذي نزل الفرقان على عبده) فان من قرأها في كل ليلة يعذبه الله ابدا و لم يحاسبه و كان منزله في الفردوس الاعلى.

۲ – نسخه دیگر: ابی بن کعب قال قال رسول الله (ص) من قرء سورة الفرقان بعث يوم القيامه و هو يؤمن ان الساعة آتية لا ريب فيها و أن الله يبعث من في القبور و دخل الجنة بغير حساب.


موارد پیشنهادی


۱ – از اسحق بن عمار روایت شده که موسی بن جعفر به او فرمودند: ای پسر عمار! سورۂ تبارک تبارک الذی…» را ترک مکن زیرا هرکس این سوره را در هر شب بخواند خداوند هرگز او را عذاب نکند و از او چندان جا انکشد و جایگاهش در فردوس اعلاء خواهد بود.

۲- ابی بن کعب از نبی اکرم و روایت کرده است که: هر که این سوره را بخواند حق تعالی او را روز قیامت در حالی برانگیزاند که مؤمن و موحد باشد و مصدق بعث و نشور او را بی حساب به بهشت برند.

هرکس این سوره را شب یا روز بخواند خانواده اش هرگز گرد فجور نگردند و چون بمیرد ۷۰ هزار ملک او را همراهی کنند و اینها همه جهت او دعا و استغفار کنند تا او را در گور نهند.

  • آنکه در نماز یومیه بعد از نماز مغرب سوره اذا وقعه را بخواند و بعد از نماز عشاء سوره تبارک (فرقان) را یکبار و بعد از نماز صبح سوره یاسین و بعد از نماز ظهر سوره نباء و بعد از نماز عصر سوره فتح را بخواند حاجتش برآورده شود.
  • به جهت تنگی نفس ( آسم یا آلرژی) این آیه را بخواند.

“بسم الله الرحمن الرحیم تبارك الذي إن شاء كقل لك خيرا من ذلگ جنات تجري من تحتها الأنهار و يجعل لگ قصورا (۱)”

 


بیشتر بخوانید: نوحه الله اکبر این همه جلال از مهدی رسولی


  1. فرقان ۱۱


پست بعدی

ش ژانویه ۱۶ , ۲۰۲۱

تعبیر خواب میخ آهنی و برنجی تعبیر خواب میخ آهنی […]

فواید خواندن سوره فرقان (تبارك) - مذهبیمنبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن