اخبار هنرمندانازدواجبازیکن راگبیچهره هاسایت تفریحیسرگرمیمایک تیندالمخالفت مادر بزرگ مایک تیندال با زارا فیلیپس

مخالفت مادر بزرگ مایک تیندال با زارا فیلیپس – اخبار هنرمندان


مخالفت مادر بزرگ مایک تیندال با زارا فیلیپس

این ستاره راگبی ۴۱ ساله در سال ۲۰۰۳ با اسب سوار ۳۹ ساله – که دختر شاهزاده خانم آن و همسر سابقش کاپیتان مارک فیلیپس است – ملاقات کرد و گرچه آنها در سال ۲۰۱۱ ازدواج کردند، اما بستگان مسن این ورزشکار بودند، نگران این بود که ازدواج آنها به دلیل پیشینه فروتنانه مایک “از بین برود”. مخالفت مادر بزرگ مایک تیندال با زارا فیلیپس را از بخش اخبار هنرمندان سایت تفریحی جیران همراه باشید.

مخالفت مادر بزرگ مایک تیندال با زارا فیلیپس - اخبار هنرمندان

پدر مایک، فیلیپ تیندال گفت: “او در سال ۲۰۰۰ بازی را برای انگلیس شروع کرد و خیلی طول نکشید که با زارا ملاقات کرد و به آنجا رفت.

فیلیپ و همسرش لیندا، خانواده زارا را بسیار استقبال کردند و آنها در روزهای بازی مایلی زمان زیادی را در کنار هم گذراندند.

وی افزود: اما از همان ابتدا تمام خانواده فقط دوست داشتنی بودند.

ما جمعه شب می رفتیم تا مسابقه را تماشا کنیم و جلوی آن را بگیریم. بعضی اوقات قبل از رفتن به خانه برای ناهار با مادر زارا بیرون می رفتیم.

“[شاهزاده] هری غالباً در حال تماشای راگبی بود، بنابراین، به آرامی و بی سر و صدا، ما باید همه آنها را ملاقات کنیم – و اینگونه بود که برای چند سال ادامه یافت.”

فیلیپ فکر می کند مایک و زارا – که دختران میا ، شش ساله و لنا دو فرزند مشترک دارند – “تیم خارق العاده ای” هستند و همه آنها سپاسگزار هستند که می توانند زندگی عادی را پشت سر بگذارند زیرا پدر و مادر المپیک تصمیم گرفتند عنوان سلطنتی به او ندهند.

وی به مجله ساندی تایمز گفت: “مادر لیندا قبل از اینکه او بتواند زارا را ملاقات کند درگذشت، اما من می دانم که او به همان اندازه که ما دوست داشتیم او را دوست داشتیم زیرا او و مایک برای یکدیگر عالی هستند.

“زارا همیشه می گوید که بسیار خوشحال است که به او داده نمی شود زیرا آنها توانسته اند زندگی خود را زندگی کنند.

“آنها دوستان بسیار خوبی دارند. افرادی که می توانند از آنها اطمینان داشته باشند. دوستان مایک نیز دوستان زارا هستند. آنها افرادی هستند که به آنها اعتماد دارند و کاملاً به آنها اعتماد دارند.”

موارد پیشنهادیمنبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن