اخبار تکنولوژیاخبار علمیتشخیص میزان شیوع کروناتکنولوژیسایت تفریحیکروناکرونا ویروسگوگلگوگل مپنشان دادن میزان شیوع کرونا در نقشه گوگلنقشه گوگل

نشان دادن میزان شیوع کرونا در نقشه گوگل – تکنولوژی


نشان دادن میزان شیوع کرونا در نقشه گوگل

مطلب نشان دادن میزان شیوع کرونا در نقشه گوگل را از بخش تکنولوژی سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

گوگل از اضافه شدن قابلیت جدیدی به نقشه گوگل خبر داده که میزان شیوع ویروس کرونا در شهرهای مختلف دنیا را به کاربر نشان می‌دهد. این قابلیت به زودی برای کاربران iOS و اندروید فعال می‌شود.

 

نشان دادن میزان شیوع کرونا در نقشه گوگل - تکنولوژی

گوگل از اضافه شدن قابلیت جدیدی به نقشه گوگل خبر داد که میزان موارد ابتلا به کووید-۱۹ در مناطق مختلف را به کاربر نشان می‌دهد. این قابلیت آمارها را از منابعی همچون دانشگاه جانز هاپکینز، نیویورک تایمز و ویکی‌پدیا گرفته و میانگین هفتگی موارد جدید ابتلا به کرونا را به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر در یک منطقه نمایش می‌دهد. این ویژگی در ۲۲۰ کشور و منطقه فعال خواهد شد.

پس از انتشار بروزرسانی کاربران می‌توانند با استفاده از گوگل مپس در مورد شیوع ویروس کرونا در شهر محل سکونت خود اطلاعات کسب کنند که با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان و افزایش آمار ابتلا کاربردی خواهد بود. همچنین از این قابلیت می‌توان برای آگاهی از احتمال شیوع ویروس در یک منطقه خاص پیش از برنامه‌ریزی برای سفر کردن به آن مطلع شد.

موارد پیشنهادی


قابلیت مورد بحث از هفته جاری برای اندروید و iOS نقشه گوگل فعال می‌شود. برای استفاده از آن کافیست گوگل مپس را باز کرده و از گوشه سمت راست صفحه اصلی روی آیکن Layers که شبیه دو مربع روی هم است ضربه بزنید. سپس با انتخاب گزینه Covid-19 Info می‌توان موارد ابتلا به کرونا در دنیا را مشاهده کرد.

 پست بعدی

پ سپتامبر ۲۴ , ۲۰۲۰

آموزش روشن کردن تصاویر کم نور در فتوشاپ همه ما […]

نشان دادن میزان شیوع کرونا در نقشه گوگل - تکنولوژیمنبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن