اسپرتاستایل اسپرتاستایل بازیگراناستایل خانومانهاستایل ریحانه پارسااستایل فانتزیاستایل کلاسیکبازیگرتیپ بازیگرانریحانه پارسازنانهکلاه کلاسیکلباس بازیگرانمد و لباسنقد استایلنقد استایل بازیگراننقد و بررسی استایلنقد و بررسی استایل ریحانه پارسانقد و بررسی استایل هنرمندان

نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا – مد و لباس


نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا

اولین نکته ی مهمی که لازم است هر خانم بداند این است که چه سبک لباسی به آنها می آید، اسپرت، کلاسیک و یا تلفیقی از این دو. نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا - مد و لباس

برخی از خانم ها به نسبت چهره و استایلی که دارند زیاد استایل خانومانه و کلاسیک برای آنها مناسب نیست.

موارد پیشنهادی

نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا - مد و لباس

به عنوان مثال برخی از خانم ها به نسبت شخصیت و رفتاری که دارند به استایل شان هم سبک می بخشند، برخی شوخ و اکتیو هستند که خوب تصور آنها در لباس کلاسیک غیر ممکن است و بهتر است حتی برای مراسمی چون عروسی، لباس نیمه اسپرت و فانتزی انتخاب کنند.

نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا - مد و لباس

بعضی دیگر شخصیتی آرام و به قول معروف خانومانه دارند(منظور این نیست هر کسی که اهل بگو بخنده سبک است) بلکه منظور آرامشی است که برخی خانم ها دارند، این سبک خانم ها بهتر است لباس های کلاسیک و نیمه کلاسیک بپوشند.

نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا - مد و لباس

حالی این حجم از توضیح در ارتباط با این موضوع بود که سبک و شخصیت ریحانه پارسا با استایل انتخابی اش همخوانی ندارد، شخصیت او کمی جسور و بی پروا است و در اکثر استایل ها(نه اینکه مورد تایید نباشد) اما دیده شده کارهایی انجام می دهد که هر فرد مشهوری انجام نمی دهد.

نقد و بررسی استایل ریحانه پارسا - مد و لباس

به عنوان مثال گذاشتن کلاه کلاسیک بر سر، برای همین چنین استایلی زیاد به دل بیننده نمی نشیند، البته حجاب بر این مقاله بیشتر دامن می زند، جدای اینکه لباس برای او مناسب نیست انتخاب شلوار دم پا گشاد با مانتوی بلند هیچ گونه زیبایی ندارد و به شدت توجه کنید که شما این کار را نکنید.

بیشتر بخوانید: قسمت آخر سریال سیب ممنوعه
منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن