عمومی

پیروانی: کینه توزی علیه پرسپولیس برای قهرمانی به ما انگیزه می دهد


تهران- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی با پرسپولیس دشمنی دارند اما این دشمنی ها برای قهرمانی به ما انگیزه می دهد.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی با اشاره به اتفاقاتی که در مورد پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس رخ داد اظهار داشت: ابتدا از مسوولان استان آبادان تشکر می کنم که همه تلاششان را به کار گرفتند تا پروتکل‌ها به خوبی انجام شود و باید تشکر ویژه کنیم.این اجرای قانون نبود بلکه بی احترامی به ما بود. ما موافق اجرای قانون هستیم و باید همه به یک چشم دیده شوند. در روز شنبه که روز مسابقه بود من مدام با مسوولان باشگاه در تماس بودم تا مشکل ترابی حل شود اما کسی نبود که پاسخ آنها را بدهد. تنها یک روز بعد از بازی پنجره نقل و انتقالاتی باز شد. اگر می خواستند همان روز شنبه می‌توانستند پنجره را باز کنند.

وی افزود: آقایان گفتند که ما باید مقابل پرسپولیس بایستیم. ما آخر فصل قهرمان هستیم اما این بی احترامی که پنجره داخلی را بستند بدترین اتفاق برای ما بود. روز شنبه هیچ کس جوابگوی مدیران باشگاه ما نبود. آقایان فهرست دادند اما اصلا فهرستی در کار نبود. حتی برخی افراد که نامشان در فهرست بود مصاحبه کردند و گفتند این فهرست درست نیست.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: چگونه شان یک باشگاه را پایین می آورند؟ ما ۲ و نیم میلیون دلار از کنفدراسیون فوتبال آسیا طلب داریم اما بخاطر تحریم ها به آن دسترسی نداریم. باید منطقی تر به این موضوع نگاه می کردند.

وی اضافه کرد: برادر من غلامحسین پیروانی از چند تیم طلب دارد. یحیی گل محمدی از چند تیم طلب دارد. چرا از ۱۸ میلیارد پول داماش طلب بازیکنان این تیم را نمی دهند؟ یکسری از بازیکنان ما نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار از فدراسیون طلب دارند.

پیروانی در مورد اینکه چرا زودتر و یک ماه قبل برای حل این مشکل اقدام صورت نگرفت، اضافه کرد: یک ماه پیش در فدراسیون همه درگیر انتخابات بودند و جواب سلام هم نمی دادند. اطلاعات نورشرق صحیح نیست. ابراهیم شکوری خودش به من گفت که طبقات فدراسیون را بالا و پایین می کند اما هیچکس پاسخگو نیست.

وی اضافه کرد: طبق قوانین ما به طلبکاران چک نمی توانیم بدهیم چرا که هنوز دولتی هستیم. نباید شان پرسپولیس زیر سوال می رفت. حق پخش تلویزیون که هیچ چرا نباید ما از تبلیغات محیطی درآمد داشته باشیم؟!

پیروانی تصریح کرد: ما در این چند سال بیش از صد میلیارد درآمد تبلیغاتی داشتیم. ۸۰ درصد این پول به ما می رسید. چرا باشگاه ما باید لنگ این پول باشد؟ اگر درآمد ما را می دادند این اتفاق زشت و زننده برای پرسپولیس رخ نمی داد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: همه در این فوتبال زحمت می کشند. خود من اسفند ماه سال گذشته برای تیمم کرونا گرفتم اما برای هیچکس مهم نیست. من و دو برادرم غلامحسین و امیرحسین پیروانی هنوز از فدراسیون طلب داریم.

وی تاکید کرد: خود فدراسیون بدهکار است اما پاسخگو نیستند. ما چهار سال قهرمان شدیم. در شهرآورد سال گذشته تا روی سکوها تبلیغات زده بودند. شفاف سازی شعار فدراسیون فوتبال است اما عملی نمی شود.

پیروانی اضافه کرد: مسوولان باشگاه در تلاش هستند. ما در این شرایط پنجره خارجی را باز کردیم اما نمی دانم می خواستند چه چیزی را ثابت کنند که پنجره ما را بستند. این دشمنی ها علیه پرسپولیس برای کسب قهرمانی انگیزه می شود. وقتی درآمدمان را نمی دهند اجازه ندارند پنجره ما را ببندند.

وی در مورد صادر شدن مجوز بازی شهریار مغانلو اضافه کرد: مغانلو امروز تست پزشکی ایفمارک و کرونا را داد و مشکلی نداشت. باشگاه درخواست آی تی سی داده و فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد. به دنبال یکی دو بازیکن دیگر بودیم اما نفراتی که داریم جزو بهترین ها هستند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: هم ترابی و هم مغانلو درخواست دلاری بالایی داشتند اما اتفاق خوبی رقم خورد. هر بازیکنی به پرسپولیس می آید از خودش می گذرد. بازیکنان ما نسبت به باشگاه های دیگر مبلغ کمتری می‌گیرند.


این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا